رژیم غذایی‌
باید مناسب بدن خودت باشه!

رژیم غذایی برای لاغری وقتی جواب می‌ده که اصولی، سریع و مناسب بدن خودت باشه! با چند کلیک یه رژیم غذایی برای کاهش وزن بگیر.

رژیم غذایی لاغری

چرا از کرفس برنامه رژیم غذایی بگیرم؟

رژیم غذایی برای لاغر شدن، نباید فقط هدفش کاهش وزن باشه؛ بلکه باید تنوع غذایی و اصول علم تغذیه رو هم در نظر بگیره. ابن رژیم غذایی، متنوع اما اصولی، موثر و سریعه.

طراحی‌شده توسط تیم متخصص تغذیه

غذاهای متنوع، مناسب ذائقه ایرانی

نمایش نمودارهای تغییر وزن

شامل ۶ وعده اصلی و ۲ روز آزاد

کرفس فقط رژیم غذایی کاهش وزن داره؟

معلومه که نه! رژیم‌های غذایی کرفس فقط برای لاغر شدن نیست! اگه شما خیلی لاغرید و قصد دارید که وزنتون رو زیاد کنید، برای شما هم راهکار داره؛ در واقع برنامه غذایی برای چاق شدن هم داره. هدف اینه شما با حفظ سلامتی‌تون به وزن ایده‌آلتون برسید.

برنامه رژیم غذایی

این برنامه غذایی خوشمزه هم هست؟

هم خوشمزه، هم سالم، هم متنوع، هم مناسب ذائقه ایرانی. تا حالا دیدید بعضی از رژیم‌ها فقط نون‌پنیر می‌ذارند تو برنامه؟! یا بعضی‌هاشون یه‌سری غذاها رو از رژیم غذایی لاغری حذف می‌کنند؟ معمولاً حذف کامل یه ماده غذایی برای رژیم گرفتن نمی‌تونه به تغییر وزن ما کمک کنه. ضمن اینکه طبق تحقیقات علم تغذیه ، بار روانی رژیم‌های سخت می‌تونه تاثیر مخربی روی عادات غذایی و سلامتی ما داشته باشه. به همین دلیل، بسته‌های غذایی رژیم غذایی طوری طراحی شده که وعده‌ها تکراری نباشند و غذاها باب میل ایرانی‌ها باشه!

یک رژیم غذایی مناسب برای لاغری

سایر فایده‌های رژیم غذایی کرفس؟

رژیم غذایی برای لاغری باید همیشه با یک برنامه ورزشی مناسب همراه باشه. آشپزی سالم، آب کافی، تحرک کافی، همه برای اینکه رژیم غذایی کاهش وزن شما موفق باشه لازمه. اگه شما رژیم غذایی کرفس رو داشته باشید، می‌تونید اپلیکیشن کالری شمار کرفس رو هم نصب کنید تا همزمان بتونید از ویدیوهای ورزشی باکیفیت، دستورپخت‌های سالم، قدم‌شماری و آب‌شماری، استفاده کنید!

برنامه رژیم غذایی برای لاغری

سوالات متداول

رژیم غذایی کرفس بر چه اساسه؟

رژیم غذایی لاغری‌ای که به شما پیشنهاد می‌شه بر اساس محاسبه کالری و مواد مغذی مورد نیازتون برای رسیدن به وزن مطلوبتونه؛ البته میزان فعالیت، سن، جنسیت و وزن فعلی‌تون رو در نظر می‌گیره. در واقع با استفاده از اطلاعاتی که شما وارد می‌کنید، به‌طور هوشمند، به شما یه برنامه رژیم غذایی مختص شرایط خودتون داده می‌شه.

با این رژیم غذایی چند کیلو تو چند مدت کم می‌کنم؟

طبق علم تغذیه، بیشترین میزان مجاز برای کاهش یا افزایش وزن، 4 کیلوگرم در ماهه. اگه رژیمی به شما قول 10 کیلو و 7 کیلو... در ماه داد، بدونید که یه رژیم غیراصولی و نامناسبه و ممکنه به جسم و روان شما آسیب بزنه. متاسفانه بعضی‌ها برای منافع خودشون از این قبیل وعده‌ و وعیدها می‌دند! اما یادتون نره که لاغر شدن به بهای آسیب به جسممون اشتباه و خطرناکه. هدف ما از کاهش یا افزایش وزن باید قرار گرفتن تو محدوده سالم وزنی و رسیدن به جسم سالم، تقویت اراده و حس رضایت از خودمون باشه.

کرفس فقط رژیم غذایی برای لاغر شدن داره؟

هم برای لاغری و هم افزایش وزن به شما برنامه رژیم غذایی میده. کافیه وزن هدف مورد نظرتون رو انتخاب کنید تا براتون محاسبه کنه که چه غذاهایی رو با چه مقداری باید مصرف کنید.

این برنامه رژیم غذایی چقدر طول می‌کشه؟

شما برای رسیدن به وزن مطلوبتون طی یک ماه، یک هدفی رو تعیین می‌کنید. برنامه رژیم غذایی به مدت سی روز براتون حساب می‌شه. هر روز از این سی روز، شش وعده غذایی داره. البته شما دو روز آزاد هم دارید. یعنی با رعایت برنامه، طی 30 روز به وزن هدفتون می‌رسید. بعد از این ۳۰ روز می‌تونید به فکر تثبیت وزن باشید.

ممکنه با این رژیم غذایی لاغر نشم؟

برای نتیجه گرفتن از رژیم‌های غذایی باید صبور باشید و تا پایان راه انگیزه‌تون رو حفظ کنید! اگه اضافه وزن یا کمبود وزن شما به دلیل بیماری‌های خاصی نباشه، توقع می‌ره با رعایت برنامه غذایی، به وزن هدف‌گذاری‌شده برسید.

چه کسانی نباید رژیم غذایی لاغری بگیرند؟

اگه شما مبتلا به بیماری‌های حاد کلیوی، نقص سیستم ایمنی، بیماری‌های مزمن گوارشی و بیماری‌ها روحی-روانی مثل وسواس فکری-جبری (OCD)، وسواس تناسب اندام و اختلالات خوردن (eating disorder) هستید، یا تحت شیمی‌درمانی و پرتودرمانی‌اید، حتماً باید قبل استفاده از هر رژیمی با پزشک متخصص مشورت کنید.

ممکنه بعد رسیدن به وزن هدفم دوباره وزنم برگرده؟

برگشت وزن به دلیل برگشت به عادت‌های غلطه! یعنی ممکنه ما وزن کم کنیم یا اضافه کنیم؛ اما دوباره عادات تغذیه‌ای‌مون همون‌طوری باقی بمونه. برای همینه که کرفس ، علاوه‌بر تغییر وزن، برای کل نیازهای سبک زندگی سالم راهکار ارائه می‌ده.

رژیم غذایی رو تو یه فایل بهم می‌دین یا تو اپلیکیشن؟

در حال حاضر، کافیه که با مرورگر گوشی‌تون وارد حساب کاربری‌تون بشید تا از توی داشبورد، بتونید رژیم غذایی لاغری خودتون رو دنبال کنید. به‌زودی امکان دریافت فایل پی‌دی‌اف هم فراهم میشه. ضمناً می‌تونید برنامه رژیم غذایی‌تون رو همزمان روی اپلیکیشن کرفس هم داشته باشید.

یه رژیم غذایی سالم برای کاهش وزن کافیه؟

راستش نه؛ کافی نیست. می‌دونید چرا؟ چون برای سلامتی و تناسب اندام، ورزش، خواب مناسب و ذهن آروم خیلی مهمه. اما نگران نباشید، کرفس برای تمام این نیازها راهکاری برای شما داره. با اپلیکیشن کرفس می‌تونید هم ورزش کنید، هم سالم آشپزی کنید و هم قدم‌شماری و آب‌شماری کنید. تازه گروه کرفس، راهکارهایی هم برای ذهن آروم و حتی سلامت جنسی داره.

اگه برنامه رو بگیرم، می‌تونم از اپلیکیشن هم استفاده کنم؟

بله که می‌تونید! شما می‌تونین الان روی دکمه دریافت رژیم غذایی بزنید و با چند کلیک برنامه‌تون رو دریافت کنید. بعد از اینکه برنامه رژیم غذایی رو گرفتید، هر موقع که دوست داشتید می‌تونید اپلیکیشن رو روی گوشی‌تون نصب کنید و بقیه رژیمتون رو روی اپ دنبال کنید؛ تازه از یه‌عالمه امکانات دیگه بهره بگیرید!

یک رژیم غذایی موثر، بدون ادعاهای عجیب‌ و غریب!

اگه یه رژیم غذایی برای لاغری می‌خواین، اما براتون اصولی و علمی بودنش مهمه، نه اینکه بهتون وعده‌‌های دست‌نیافتنی و غیر علمی بده، اگه اراده کردید که سبک زندگی سالمی داشته باشید، اگه برای شروع، فقط یه رژیم غذایی برای کاهش وزن ، یا حتی افزایش وزن کم دارید، اگه براتون برنامه رژیم غذایی لاغری سریع مهم نیست، بلکه می‌خواین با کم کردن ۴ کیلو در ماه، بدون آسیب جسمی، یه رژیم غذایی سالم برای کاهش وزن داشته باشید، پیشنهاد ما به شما اینه که کرفس می‌تونه بهترین انتخاب شما برای رسیدن به اهدافتون باشه! همین امروز شروع کنید و سبک زندگی سالم رو تمرین کنید. خیلی‌ از ما تونستیم، شما هم می‌تونید!

با اپلیکیشن کرفس به وزن ایده‌آل خود برسید.